3 prezenty, których nie kupisz tuż przed Świętami

3 prezenty, których nie kupisz tuż przed Świętami !

Zobacz nasze niezwykłe propozycje podarunków pod choinkę.

Święty Mikołaj

Chyba prawie każdy z nas będąc dzieckiem wierzył w Świętego Mikołaja, który lata na saniach z reniferami, przeciska się przez komin naszego domu żeby zostawiać nam wymarzony prezent pod choinką ! Fikcja? Niekoniecznie. Istnieje jednak sposób na niezapomnianą dla twoich dzieci wizytę Świętego Mikołaja w samą Wigilię ! Mikołaja można po prostu wynająć… jednak popyt na tego typu usługi jest tak duży, iż w Warszawie rezerwacja Mikołaja jest już niemożliwa parę miesięcy przed Świętami. Koszt niemały, ponieważ 30 minutowa wizyta Mikołaja w Wigilię to koszt od 250 do 350 zł. Czy warto ? Warto, ponieważ taka wizyta prawdopodobnie tak uraduje twoje dzieci, iż będą pamiętać i wspominać taką niespodziankę bardzo, bardzo długo 🙂

Co do worka Świętego Mikołaja ?

Oczywiście zależy kogo chcemy obdarować. Dla przyszłych małych artystów może być to zestaw farbek akrylowych, pędzli i kartonów wraz z poradnikiem jak pięknie malować. Jeśli jednak nasza rodzina jest już nieco starsza a dzieci opuściły matczyne gniazdo na pewno hitem okaże się sprezentowanie portretu olejnego całej ukochanej rodziny. W odróżnieniu od kolejnych perfum, biżuterii czy skórzanych rękawiczek taki prezent będzie pamiętany być może także przez następne pokolenia. Koszt portretu olejnego 3-osobowej rodziny zaczyna się od 429 zł. Czy warto ? Warto, ponieważ możesz być pewien, że nikt z twojej rodziny nie wpadnie na taki sam pomysł. Wszystkie informacje o portretach na prezent możesz znaleźć na naszej stronie.

Prezent świąteczny, który odmieni życie ?

niezwykłe prezenty pod choinkęPoprzez jeden prezent można odmienić życie drugiej osoby. Czy jest to możliwe w dzisiejszych czasach ? Nie trzeba być milionerem, wystarczy trochę gotówki i przed wszystkim dużo empatii. Często mówi się, że ludzie w Afryce umierają z głodu. Z drugiej strony panuje przekonanie, że dawanie marchewki bez wędki nie odmieni życia ludzi żyjących w stanie permanentnego głodu. Co w takim razie można zrobić ? Na przykład sprezentować takiej osobie… nasiona roślin, osiołka czy narzędzia po to aby mogła uprawiać ziemię i odmienić swój los. Osiołek to koszt około 250 zł, nasion 60 zł, narzędzi 200 zł. Gdzie i jak dostarczyć taki prezent ubogiemu w Afryce, a przy tym mieć pewność że pieniądze zostaną przeznaczone na taki właśnie prezent? Istnieją ludzie i organizacje, którzy mogą to zrobić za Ciebie. Wystarczy dokonać wpłaty. Jedną z takich organizacji jest „The leprosy mission” czyli misja walki z trądem w Afryce. Zobaczcie sami co można sprezentować potrzebującym w Afryce.

Czekamy na Wasze pomysły na niezwykłe prezenty pod choinkę ! Możecie je umieszczać pod tym artykułem lub na naszym facebooku.

[featured_products columns=”4″ orderby=”date” order=”desc”]

Udostępnij ten artykuł na Facebook’u

Odwiedź nas na Facebooku i zostaw lajka:
Z&C Painitngs – sztuka, którą lubisz

[fbcomments width=”500″ count=”off” num=”5″ countmsg=”wonderful comments!”]

©2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Mojportret.pl

Umieszczanie treści i obrazów na innych stronach dozwolone tylko z aktywnym linkiem zwrotnym do mojportret.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?