Akty na zamówienie

Akty pełne pasji przelane na płótno malarskie

Akty malowane ze zdjęcia

Akty kobiece i męskie epatują sferą intymności, niekoniecznie przesadną nagością. Decyzja o stworzeniu takiego dzieła wymaga dużej dojrzałości i odwagi mecenasa sztuki. Akt ręcznie malowany może skupiać się na ciele, ale także nawiązywać do ujęcia portretowego. Twarz, jej wyraz, usta na obrazie mówią o seksualności zazwyczaj więcej niż słowa. Akt jest śmiałą formą portretu ciała i duszy.

Akty malarskie wykonujemy najczęściej w technice olejnej (klasa premium) oraz rzadziej czarno-białe w graficie (klasa premium) oraz suchym pędzlu. Jeśli zależy ci na grze barw i cieni oraz widocznej strukturze farby to obraz olejny jest najszlachetniejszą formą sztuki malarstwa.

Jaki styl malarski aktu?

Obrazy-akty olejne wykonujemy w różnych stylach. Wybór jest szeroki zależy tylko od Ciebie. Może to być styl realistyczny, pop-art, abstrakcyjny, impresjonizm, ale i bardziej wyszukany, przykładowo styl antyczny XX w. lub inspirowany kulturą japońską.

Każdy akt projektujemy najpierw na komputerze.

Pełna dyskrecja i komfort

Podczas naszej kariery malarskiej stworzyliśmy dziesiątki aktów, także osób szeroko rozpoznawalnych w Polsce i zagranicą. Z naszej strony zawsze możesz liczyć na najwyższy poziom dyskrecji. Przykładowo, twojego nagiego zdjęcia nie zobaczy nikt poza właścicielem naszej międzynarodowej pracowni oraz jeden malarz. Wszystkie zdjęcia są kasowane permanentnie po namalowaniu obrazu.

Nie musisz się także wstydzić aby przekazać nam istotne szczegóły, które chciałbyś wyrazić na obrazie. Poznaliśmy historie, a także malowaliśmy ujęcia bardziej pikantne niż najostrzejsza papryczka chilli.

Żałujemy oczywiście, że nie możemy się podzielić z Tobą wieloma pełnymi uniesień ujęciami kobiet i aktami par, które dotychczas przelaliśmy na płótno. Możesz natomiast spodziewać się wspaniałego wykonania twojego aktu.

Tagi: akt olejny ze zdjęcia, akty olejne ze zdjęcia, akt malarski na zamówienie, akt kobiety na zamówienie, nagie obrazy, obrazy akty do sypialni

Podstawowe formaty:

50×40 cm
60×50 cm
70×50 cm
80×60 cm
80×70 cm
100×80 cm

Inne formaty do uzgodnienia

Czas wykonania to minimum 3-4 tygodnie, aczkolwiek czas oczekiwania może być o wiele dłuższy. Dlatego zalecamy aby decyzję o zamówieniu dzieła podejmować na długi czas przed terminem, na który dzieło ma być gotowe.

Obrazy w klasie premium malujemy na światowym poziomie. Wyraża się to w doskonałej, spójnej kompozycji, niespotykanie wysokim podobieństwem twarzy, sylwetki i ciała, wybitnym efektem wizualnym oraz trwałością obrazu.

W stylu realistycznym ilość odtworzonych detali z pewnością Cię zaskoczy.

Portrety olejne i grafitowe w klasie premium są przeznaczone dla osób o wielkim sercu i najwyższych oczekiwaniach, natomiast technika czarno-biała suchego pędzla jest budżetowym kompromisem

Odrzucamy ok. 90% otrzymanych propozycji.

Najczęstsze powody odrzucenia:

 • zbyt niski budżet (70%)
 • brak wolnego terminu (20%)
 • zbyt słabe zdjęcia (10%)

Wystarczy, że do nas napiszesz ! Odpowiemy na twoje pytania. Doradzimy Ci jak najlepiej skomponować twój wymarzony portret olejny.

Będzie nam bardzo miło Cię poznać !

 1. Skontaktuj się z nami >>TUTAJ<<. Złóż nam propozycję.
 2. Po akceptacji twojej propozycji pobieramy 50% bezzwrotnej zaliczki na dzieło,
 3. Projektujemy twój akt,
 4. Wspólnie ustalamy finalny projekt do realizacji,
 5. Tworzymy obraz,
 6. Przesyłamy zdjęcie obrazu do twojej recenzji,
 7. Nanosimy twoje ewentualne poprawki (do 3 godzin naszej pracy),
 8. Zaakceptowanemu przez Ciebie obrazowi pozwalamy zmniejszyć lepkość i wilgotność,
 9. Pobieramy drugą ratę (50%),
 10. Wysyłamy dzieło lub zapraszamy na osobistą prezentację dzieła,
 11. Na końcu jest mnóstwo satysfakcji, przyjemności, radości, a nawet łzy wzruszenia 😉
Zamów

©2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Mojportret.pl

Umieszczanie treści i obrazów na innych stronach dozwolone tylko z aktywnym linkiem zwrotnym do mojportret.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?