Portrety czarna pastela

Kwintesencja elegancji czerni i bieli.

Portret w czarnej pasteli

Czarna pastela zapiera dech w piersiach miłośnikom naszej sztuki portretowej. Portrety w czarnej pasteli są przeznaczone dla najbardziej wymagających mecenasów. Te czarno-białe cuda zawierają tak wiele szczegółów, że trudno uwierzyć w to, że tworzymy je tylko i wyłącznie rękami. Gra świateł niesamowicie wzmacnia tajemniczy i bardzo elegancki efekt wizualny. Niewątpliwie oprócz fascynujących efektów wizualnych największa zaletą czarnej pasteli jest to, iż dzieło potrafimy stworzyć zaledwie w kilkanaście dni.

Oprócz naszej grupy artystycznej, w całej Europie, zaledwie 3 innych artystów potrafi tworzyć dzieła czarno-białe na tak wysokim poziomie.

Jako jedyni w Polsce gwarantujemy poziom podobieństwa twarzy minimum 95%. W rzeczywistości, w czarnej pasteli uzyskujemy podobieństwo na poziomie 99,9% co jest nieosiągalnym wynikiem dla innych artystów portretowych w Polsce. Wymagamy jednak bardzo wyraźnego zdjęcia twarzy, po to aby uzyskać tak imponujący efekt.

Jako jedyni w Polsce tworzymy projekty poglądowe portretu w czarnej pasteli przed przystąpieniem do rysowania. Dzięki temu możesz dobrać najładniejszą kompozycję do realizacji i nanieść swoje uwagi. Oczywiście możemy zrealizować także twój autorski pomysł na portret.

W gotowym portrecie także możesz nanosić drobne poprawki. Jednak jeszcze nigdy nie zdarzyła nam się taka sytuacja w tej klasie obrazu. Potrafimy spędzić 5 godzin na dopracowywaniu jednego drobnego detalu o wielkości 1 cm2 przy rozmiarze dzieła 70×50 cm. Robimy to dla Ciebie, aby piękno wyjątkowej dla Ciebie osoby porywało twoje serce, za każdym razem kiedy spojrzysz na dzieło.

Portrety w czarnej pasteli tworzymy na specjalnym papierze o ultra wysokiej gramaturze, dodatkowo nasączanym naturalnymi specyfikami o anty-żółknących właściwościach. Gotowy portret pokrywamy specjalną ultra cienką warstwą naturalnej żywicy, która jest produkowana wyłącznie dla Mojportret.pl. Warstwa ta stając się niewidoczna zapobiega rozmazywaniu portretu oraz utlenianiu pigmentów,

Jeśli twoje oczekiwania nie są tak wysokie spróbuj naszej czerni i bieli w graficie lub technice kredkowo-olejnej.

Tagi: portret pastelowy, portret czarna pastela, portret czarno-biały, rysunek portret ze zdjęcia, portret pastelą za zdjęcia, portret artystyczny ze zdjęcia

Podstawowe formaty:

70 x 50 cm (ulubiony )
80 x 60 cm
Inne formaty do uzgodnienia

Termin wykonania wynosi minimum 11 dni, w przypadku wolnych terminów.

Portrety w czarnej są przeznaczone dla mecenasów naszej sztuki ceniących sobie wielką elegancję czerni i bieli oraz najwyższą jakość wykonania dzieła.

Odrzucamy ok. 80% propozycji.

Najczęstsze powody odrzucenia:

 • zbyt niski budżet (60%)
 • zbyt słabe zdjęcia (20%)
 • brak wolnych terminów (20%)

Wystarczy, że do nas napiszesz ! Odpowiemy na twoje pytania. Doradzimy Ci jak najlepiej skomponować obraz.

Będzie nam bardzo miło Cię poznać !

 1. Skontaktuj się z nami >>TUTAJ<<. Złóż nam propozycję.
 2. Po akceptacji twojej propozycji pobieramy 50% bezzwrotnej zaliczki na dzieło,
 3. Projektujemy twój portret,
 4. Wspólnie ustalamy finalny projekt do realizacji,
 5. Tworzymy portret,
 6. Przesyłamy skan portretu do twojej recenzji,
 7. Nanosimy twoje ewentualne poprawki (do 30 minut naszej pracy),
 8. Zaakceptowany przez Ciebie portret zabezpieczamy przed rozmazywaniem,
 9. Pobieramy drugą ratę (50%),
 10. Wysyłamy paczkę z portretem,
 11. Na końcu jest dużo uśmiechu i radości na twojej twarzy 😉
Zamów

0 Komentarzy

Napisz komentarz

©2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Mojportret.pl

Umieszczanie treści i obrazów na innych stronach dozwolone tylko z aktywnym linkiem zwrotnym do mojportret.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?