Portrety zwierząt

Nasza druga natura? Portret zwierząt.

Portret zwierząt ze zdjęcia

Z wielką pasją malujemy portret zwierząt na zamówienie. Tworzymy także kolekcje obrazów, które są dostępne wyłącznie dla naszych stałych mecenasów. Przedstawione obrazy zwierząt w tej galerii zostały namalowane olejami na płótnie. Są to obrazy olejne w klasie premium czyli crème de la crème światowego malarstwa gdzie tematyką są zarówno domowe jak i dzikie zwierzęta.

Obrazy olejne premium wykonujemy z najwyższą precyzją, potrafimy wykreować oświetlenie i cieniowanie, stosujemy tylko naturalne żywice, potrafimy również uzyskać efekt 3D (łatwo widoczna struktura obrazu). Ogromne umiejętności w zakresie uzyskiwania przeźroczystości, gry świateł, przebłysków pozwalają nam tworzyć dzieła dla najbardziej wymagających miłośników sztuki. Jako jedyni w Polsce gwarantujemy poziom podobieństwa min. 95% w stosunku do zdjęcia, co jest nieosiągalnym wynikiem dla innych artystów w Polsce.

Każdy obraz projektujemy według twoich życzeń. Jeśli ich nie masz, sami przedstawiamy nasze propozycje. Potrzebne są nam jedynie wyraźne zdjęcia twarzy z dużą ilością detali, jeśli efekt ma być najlepszy. Dobre zdjęcia nie są jednak regułą. Malowanie portretów ze zdjęć mających nawet 100 lat również opanowaliśmy do perfekcji. Dzięki temu ocalamy wspaniałe osoby od zapomnienia.

Portrety koni

Jeźdźcy, hodowcy i właściciele koni wyścigowych uwielbiają nasze portrety koni. Portrety koni i klaczy cieszą się szczególnie ogromną dużą popularnością wśród właścicieli koni krwi arabskiej. Koń to niesamowicie piękne i silne zwierze, z którym więź podczas jazdy konnej przeradza się w miłość do tego zwierzęcia. Uwieczniamy te imponujące zwierzęta na płótnie. A ty massz już swój obraz konia?

Portrety psów

Najlepszy przyjaciel człowiek to pies – tak zwykło się mówić. Fotografia nigdy nie odda takiego piękna naszego przyjaciela jak obraz ręcznie malowany. Obraz psa potrafi być nieminionej wzruszający niż portret członka rodziny. Obok portretu psa nie da się przejść obojętnie.

Portrety kotów

Portret kota ma swój niepowtarzalny urok. Uchwycenie kociej zwinności na obrazie to co trudno nam zobaczyć na codzień. Kot to szybkie i zwinne zwierzę ale swoją gracją czaruje także na naszych obrazach. Ten czworonogi towarzysz życia jest częstym tematem naszych dzieł sztuki.

Portrety dzikich zwierząt

Obraz dzikich wilków, jeleni, saren czy wielkich niedźwiedzi robi niebywałe wrażenie. Często słyszymy od naszych mecenasów, że żadne trofea nie robią tak wielkiego wrażenia jak obrazy wiecznie żywych dzikiej zwierzyny, które stoworzyliśmy na zamówienie. Malujemy wszelkiego rodzaju zwierzęta, nawet te afrykańskie jak lwy czy słonie. Lampardy czy legendarne zwierzęta minionych epok także tworzą niesamowity efekt wizualny na obrazie.


Jeśli nie oczekujesz tak imponującego efektu wizualnego i jakości wykonania spróbuj naszych obrazów na płótnie, w niższej klasie: olej standard, akryl premium lub akryl standard.

Tagi: portret psa, portret konia, obraz konia, obraz psa, malowanie psów, malowanie koni,obraz kota, portret kota, malrstwo zwierzęta

Podstawowe formaty:

50×40 cm
60×50 cm
70×50 cm
80×60 cm
80×70 cm
100×80

Inne formaty do uzgodnienia

Czas wykonania obrazu olejnego w klasie premium to minimum 3-4 tygodnie, aczkolwiek czas oczekiwania może być o wiele dłuższy. Dlatego zalecamy aby decyzję o zamówieniu dzieła podejmować na długi czas przed terminem, na który dzieło ma być gotowe. Dzieła niższej klasy powstają w krótszym czasie

Portrety olejne premium są przeznaczone dla osób o wielkim sercu i najwyższych oczekiwaniach.

Odrzucamy ok. 95% otrzymanych propozycji.

Najczęstsze powody odrzucenia:

 • zbyt niski budżet (80%)
 • zbyt słabe zdjęcia (10%)
 • brak wolnego terminu (10%)

W przypadku oleju standard, akrylu premium i standard odrzucamy około 60% propozycji.

Wystarczy, że do nas napiszesz ! Odpowiemy na twoje pytania. Doradzimy Ci jak najlepiej skomponować twój wymarzony portret olejny.

Będzie nam bardzo miło Cię poznać !

 1. Skontaktuj się z nami >>TUTAJ<<. Złóż nam propozycję.
 2. Po akceptacji twojej propozycji pobieramy 50% bezzwrotnej zaliczki na dzieło,
 3. Projektujemy twoje dzieło olejne,
 4. Wspólnie ustalamy finalny projekt do realizacji,
 5. Tworzymy portret,
 6. Przesyłamy skan portretu do twojej recenzji,
 7. Nanosimy twoje ewentualne poprawki (do 3 godzin naszej pracy),
 8. Zaakceptowanemu przez Ciebie portretowi pozwalamy zmniejszyć lepkość i wilgotność,
 9. Pobieramy drugą ratę (50%),
 10. Wysyłamy dzieło lub zapraszamy na osobistą prezentację dzieła,
 11. Na końcu jest mnóstwo satysfakcji, przyjemności, radości, a nawet łzy wzruszenia 😉
Zamów

0 Komentarzy

Napisz komentarz

©2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Mojportret.pl

Umieszczanie treści i obrazów na innych stronach dozwolone tylko z aktywnym linkiem zwrotnym do mojportret.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?