Gwiazda malarstwa olejnego dołącza do MojPortret.pl

Klasa światowa ! Jej portrety budzą podziw i uznanie już w całej Europie.

Od dziś najznamienitsza gwiazda portretów olejnych na MójPortret.pl !

Genialne uwidocznienie ludzkich emocji, fantastyczna precyzja wykonania, niebywała gra świateł i cieni dopracowana do perfekcji. Jej portrety olejne znajdują się w kolekcjach znanych osobistości ze świata rozrywki, biznesu i polityki już w całej Europie. Gwiazda tego formatu potwierdza prestiż i stale rosnącą popularność MojPortret.pl. Poznajcie Kasię – prawdziwą gwiazdę młodego pokolenia, której umiejętności malowania farbami olejnymi ludzkich twarzy można już bez słowa przesady nazwać klasą światową. Co ważne Kasia pomimo, że jej portrety osiągają już teraz ceny niebotyczne jak na polskie warunki będzie wyjątkowo dla mecenasów MojPortret.pl tworzyć zgodnie z filozofią całego zespołu artystów. Przyjście Kasi sprawia, że MojPortret.pl to już bezdyskusyjnie najlepszy zespół artystów w Polsce tworzący portrety w technice olejnej, akrylowej i grafitowej !

Bardzo ciekawe jest to co mówi Kasia o swojej twórczości

Najbardziej lubię malarstwo Fridy Kahlo i Jacka Malczewskiego. Inspiracje czerpię z otoczenia. Lubię światło dzienne, zimowe, trochę mleczne. Moje obrazy to wciąż ćwiczenia anatomii. Poprzez skupienie uwagi na dłoniach mogę kreować dynamikę na obrazie. Bawię się trochę symboliką, wszystko to daje taki teatralny wygląd, który lubię.

Kasia potrafi nie tylko stworzyć świetnie technicznie obraz ale przede wszystkim potrafi to co udaje się tylko najlepszym – nadać emocje i wykreować atmosferę obrazu.

Poniżej przedstawiamy parę obrazów, które stworzyła nasza nowa gwiazda.

Zobacz także:

  1. Poznajcie naszego mistrza portretów grafitowych
  2. Portrety polskich malarzy warte miliony
  3. Co warto wiedzieć o malarstwie olejnym ?
  4. Piękna 18-latka promuje sztukę skuteczniej, niż Ministerstwo Kultury

[inpost_gallery thumb_width=”200″ thumb_height=”200″ post_id=”1636″ thumb_margin_left=”0″ thumb_margin_bottom=”0″ thumb_border_radius=”2″ thumb_shadow=”0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.2)” js_play_delay=”3000″ id=”” random=”0″ group=”0″ border=”” type=”yoxview” show_in_popup=”0″ album_cover=”” album_cover_width=”200″ album_cover_height=”200″ popup_width=”800″ popup_max_height=”600″ popup_title=”Gallery” sc_id=”sc1426625603186″]

[fbcomments width=”700″ count=”off” num=”3″ countmsg=”wonderful comments!”]

[featured_products per_page=”4″ columns=”4″ orderby=”date” order=”desc”]

 

©2023 Wszelkie prawa zastrzeżone Mojportret.pl

Umieszczanie treści i obrazów na innych stronach dozwolone tylko z aktywnym linkiem zwrotnym do mojportret.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?