Obrazy na zamówienie

obrazy na zamówienie

Obrazy na zamówienie potrafią doskonale wykreować wystrój domu czy biura. Ręcznie malowane obrazy od czasów dynastii Jagiellonów są uznawane za oznakę luksusu, piękna i dobrego gustu. Jesteśmy grupą malarzy, gdzie każdy z nas specjalizuje się w konkretnym rodzaju malarstwa: portretach, aktach kobiet, kopiach obrazów, pejzażach, martwej naturze czy obrazach abstrakcyjnych. Wśród nas są znani Polscy malarze z ogromnym doświadczeniem, konserwatorzy sztuki i młodzi malarze z ogromnym talentem i pasją. Obraz na zamówienie najczęściej jest unikalnym prezentem dla bliskiej osoby lub pamiątką rodzinną. Polski rynek malarstwa nieustannie się rozwija tak więc ciekawy obraz olejny lub akrylowy może być także dobrą inwestycją na przyszłość. Jeśli nie dysponujesz dużym budżetem również znajdziesz coś dla siebie – obrazy wykonane pastelami, kredkowo-olejne, techniką suchego pędzla oraz rysowane ołówkiem też są fantastyczne w naszym wykonaniu.

Jak zamówić obraz ?

Obrazy można zamawiać poprzez formularz kontaktowy. Jeśli masz pytania a nie znalazłeś na nie odpowiedzi na naszej stronie telefonicznie, koniecznie zadzwoń do naszamów portret . Format obrazu, technika malarska oraz styl są dowolne. Obrazy olejne i akrylowe malujemy na wysokiej jakości naturalnych płótnach – bawełnianych i lnianych. Możemy również namalować obraz na szkle lub desce. Obrazy pastelowe i grafitowe wykonujemy na specjalnym papierze rysowniczym, który jest specjalnie nasączany, tak aby nie żółknął nawet po kilkunastu latach. Stworzymy obraz dokładnie taki jaki sobie życzysz. Polecamy dodatkowe efekty specjalne w portretach. Opis swoich życzeń i przykładowe zdjęcia możesz przesłać nam poprzez formularz kontaktowy lub zamieścić w chmurze typu dropbox czy onedrive. Czas realizacji to minimum 8 dni.  Stworzenie doskonałego obrazu olejnego w klasie premium z niektórymi efektami specjalnymi np. ze strukturą 3D lub z efektem HD (super dopracowane szczegóły) może nam zająć nawet 50 dni w zależności od skomplikowania i wymiaru obrazu. Niezależnie od techniki malarskiej każdy obraz na zamówienie charakteryzuje wysoka jakość i trwałość oraz niepowtarzalny walor artystyczny.

Jakie obrazy malujemy na zamówienie ?

"Krzyk" Edvarda Muncha - idealna kopia obrazu w naszym wykonaniu.

„Krzyk” Edvarda Munch – idealna kopia obrazu w naszym wykonaniu.

Malujemy najwyższej jakości kopie znanych obrazów w technice olejnej premium, gdzie osiągamy podobieństwo na poziomie min 95%. Tylko najlepsi malarze w Europie potrafią uzyskiwać tak wysoki stopień podobieństwa do oryginałów. Wykonanie kopii znanego obrazu jest troszkę łatwiejsze niż wykonanie portretu ze zdjęcia ale nadal szalenie trudne.

Nie znajdziesz u nas natomiast tanich kopii znanych obrazów, które są reklamowane jako obrazy olejne. W rzeczywistości są to oleodruki masowo produkowane w Chinach, które wbrew zapewnieniom nie mają wiele wspólnego z prawdziwymi ręcznie malowanymi obrazami olejnymi. Takiej jakości pseudo-obrazów olejnych możesz znaleźć bardzo dużo w polskim internecie oraz polskich sklepach meblowych. U nas ich nie znajdziesz.

100% satysfakcji z zamówionego obrazu gwarantowane

100% satysfakcji z zamówionego obrazu gwarantowane

Proces realizacji zamówienia

1. Wysyłasz nam opis swojej wizji obrazu i zdjęcia tutaj.

2. Przedstawiamy Ci wizję/projekt obrazu do zaakceptowania

3. Kiedy obraz jest w 95% gotowy przedstawiamy jego zdjęcia do Twojej akceptacji. Na tym etapie możesz nanieść drobne zmiany.

4. Prezentujemy zdjęcia gotowego obrazu i wysyłamy obraz na wskazany adres.

Portrety na zamówienie malujemy na wysokiej klasy płótnach

Obrazy na zamówienie malujemy na wysokiej klasy płótnach

Dostawa obrazu

Paczkę z obrazem wysyłamy zazwyczaj Pocztą Polską. Jeśli zależy Ci na czasie możemy nadać paczkę priorytetową lub wysłać kuriera. Każdy obraz jest bardzo starannie zapakowany. Działamy na terenie całej Polski. Na życzenie wysyłamy również obrazy za granicę. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w wybranych miastach. Zapraszamy również na mini prezentacje mecenasów, którzy zdecydowali się na dzieła klasy premium.

Cennik obrazów na zamówienie

Wychodzimy z założenia, że to ty najlepiej znasz swoje oczekiwania. Dlatego pozwalamy abyś to ty wycenił nasze umiejętności. To ty proponujesz ceny! Cena ostateczna zależy od techniki malarskiej, klasy obrazu, poziomu skomplikowania, rozmiaru obrazu, jego szczegółowości i dodatkowych efektów specjalnych. Wszystkiego dowiesz się przeglądając naszą galerię. Jeżeli subskrybowałeś naszą stronę (strona główna, dół strony) będziesz informowany o nadchodzących promocjach(bez spamu).

©2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Mojportret.pl

Umieszczanie treści i obrazów na innych stronach dozwolone tylko z aktywnym linkiem zwrotnym do mojportret.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?