Piękna Adminka i jej Talenty FB podbijają serca internautów !

Piękna Adminka i jej Talenty FB !

Piękna, utalentowana i przedsiębiorcza ! Jej fanpage ma już 25 000 fanów ! Serca swoich fanów podbija sztuką. Poznaj pikantne szczegóły tej niesamowitej historii !

Z&C Paintings: Maja jesteś twórcą „Talenty FB” – bardzo popularnego fanpage’a promującego sztukę. Skąd tyle fascynacji sztuką w wieku zaledwie 18 lat ?

Maja Adminka Norma

Maja Byrzkowska – menedżer Talenty FB

Maja – menedżer „Talenty FB” znana jako Adminka Norma: Na wstępie chciałabym pozdrowić wszystkich i podziękować Wam, ponieważ to dzięki Wam właściwie ta strona istnieje. Jestem również wdzięczna moim kobitkom, które każdego dnia dodają Wasze prace i pomagają mi w udoskonaleniu strony.

To może Was zaskoczyć ale Fanpage Talenty FB nie powstał z mojej inicjatywy. 24 listopada 2012r. został założony przez inna osobę. Ja „doszłam” do strony jako „adminka”, gdy strona miała ok. 16 tys. fanów. Miałam wtedy 16 lat.

Moje zainteresowanie tworzeniem sztuki zaczęło się, gdy miałam zaledwie ‘naście’ lat, lecz nie trwało długo, ponieważ podczas przeglądania prac innych osób doszłam do wniosku, że nie posiadam żadnego talentu poza rysowaniem kresek. W ten dosyć brutalny sposób zakończyła się moja przygoda artystki.

Gdy zaczęłam przyzwyczajać się do wspaniałej atmosfery artystów i miłośników sztuki na TalentyFB, główna menadżerka oznajmiła mi, że sprzedaje fanpage. Byłam w szoku. Wszyscy administratorzy mieli zostać usunięci do czasu znalezienia nowego menadżera. Wkurzyłam się. Wzięłam sprawy w swoje ręce. Skontaktowałam się z główną prowadzącą stronę i po prostu oznajmiłam jej „co nie co” ;] i wtedy stało się. „Odziedziczyłam” Talenty FB. 🙂

Z&C: Silna osobowość, elokwencja, nietuzinkowa uroda to moje pierwsze wrażenia. Jak myślisz co pomogło Ci zbudować dużą popularność twoich profili facebookowych „Talenty FB” oraz „Adminka Norma” ?

Maja: Skąd wzięła się popularność Talenty FB? Odpowiedź jest bardzo prosta. Dużo prac napływało z każdej strony kraju, toteż udostępnialiśmy je, a w zamian artyści udostępniali na swoich stronach Talenty FB. Ja również przyczyniłam się do popularności strony, ponieważ udostępniałam ją na innych stronach.

Z&C: Chcesz zostać masażystką…? Sukces chyba murowany biorąc pod uwagę rzesze twoich wielbicieli, w dużej części męskich 😉

MajaMaja: Mój sukces jest murowany, ponieważ mam rzeszę męskich fanów? Nie do końca… nie zgodzę się z Tobą. Jestem maturzystką i na dzień dzisiejszy muszę przyznać, że wszystko zależy od wyników mojej matury z biologii :). Jest to ciężka praca. Ciągłe wtłaczanie wiedzy jest naprawdę czasochłonne, ale daje radę. Mam również nadzieje, że osiągnę swój cel 🙂

Z&C: Zdjęcia Adminki Normy mają swój niepowtarzalny styl !

Maja - Talenty FBMaja: Fenomenalne zdjęcia zawdzięczam mojej kochanej kuzynce. Jakby to powiedzieć, jest moim osobistym fotografem, miło spędzamy razem czas. Zapraszam na jej stronę poświęconą fotografii Malina Photography. Generalnie ja również lubię robić zdjęcia, natomiast wolę stać bo drugiej stronie obiektywu 😉. Niektóre swoje idealnie obrobione zdjęcia zawdzięczam retuszowi Z&C, który potrafi z każdego zdjęcia, z każdej pracy wydobyć piękno. Serdecznie polecam i jeszcze raz pozdrawiam wszystkich artystów z Talenty FB.

 

UDOSTĘPNIJ ten wywiad na Facebook’u

Odwiedź na Facebooku i zostaw lajka:
Adminka NormaTalenty FB
Adminka Norma
Z&C Painitngs – sztuka, którą lubisz

[fbcomments width=”500″ count=”off” num=”5″ countmsg=”wonderful comments!”]

Piękna Adminka i jej Talenty FB podbijają serca internautów !

©2023 Wszelkie prawa zastrzeżone Mojportret.pl

Umieszczanie treści i obrazów na innych stronach dozwolone tylko z aktywnym linkiem zwrotnym do mojportret.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?