Prezent na rocznicę ślubu dla żony

Wyjątkowy prezent na rocznicę ślubu dla żony

Kobiety a zwłaszcza żony uwielbiają dostawać prezenty. Stagnacja i szara codzienność nie jest wskazana w małżeństwie. Szczególnie w ważnych chwilach takich jak rocznica ślubu mąż powinien wykazać się dużą oryginalnością i mile zaskoczyć swoją wybrankę niepowtarzalnym prezentem.

Co zatem może być wyjątkowym prezentem na rocznicę ślubu dla żony ?

Na pewno nie będzie to robot kuchenny. Kolejne kolczyki, naszyjniki i pierścionki także wydaja się być oklepanym zakupem. Perfumy ? Lepiej nie eksperymentować z zapachami ponieważ twoja żona ma już pewnie swoje ulubione perfumy. Książki czy kwiaty to prezenty na każda okazję więc ukochana na pewno nie osiągnie stanu euforii.

Jak oczarować żonę prezentem na rocznicę ślubu ?

prezent na rocznicę ślubu

prezent na rocznicę ślubu

W internecie można znaleźć wiele list pomysłów na prezent. Jednakże nasz pomysł jest jedyny w swoim rodzaju. Zdecydowanie nie jest to kiczowaty prezent produkowany w Chinach.

Piękny – taki prezent chciałaby dostać każda żona od swojego męża. Kobiety od pradziejów zachwycają się dziełami sztuki. Możesz być pewien, że nikt z twoich znajomych nie obdarował żony na rocznicę ślubu pięknym ręcznie malowanym portretem.

Portret ukochanych w baśniowym stylu „pięknej i bestii” to tylko jeden z wielu pomysłów jakie realizowaliśmy jako prezent na rocznicę ślubu dla żony.

Romantyczny portret dwojga na tle gór to obraz, który malowaliśmy na podstawie 6 zdjęć. Były one które były nam potrzebne do malowania twarzy i elementów ubioru. Całą resztę zaaranżowaliśmy.

Poprzez taki prezent Mąż może wykazać się swoją kreatywnością. Portret może być realistyczny lub abstrakcyjny. W zasadzie wystarczą dobrej jakości zdjęcia. My, malarze przedstawią koncepcję obrazu zgodnie z życzeniami klienta, a następnie malujemy obraz.

Uwieczniamy emocje i romantyczne chwile spędzone razem.

Portrety jakie malujemy są zawsze niepowtarzalne, ponieważ malujemy według życzeń męża, a każdy mąż jest inny. Portret na rocznicę ślubu zamawiają także bliskie osoby z rodziny np. siostra żony lub ‘szwagrowa’. Świetnym dodatkiem do takiego prezentu jest wiersz miłosny. To na pewno jeszcze bardziej scementuje związek małżeński.

Prezent na pierwszą rocznicę ślubu

O pierwszej rocznicy ślubu mówi się “papierowa rocznica ślubu”. Tradycyjnym prezentem na pierwszą rocznicę ślubu jest zatem coś związanego z papierem. Czy obdarowanie żony książką jest romantyczne ? Być może dla niektórych. Portret rysowany na papierze wydaje się być ciekawą alternatywą. Jeśli dodamy do tego dedykację prawdopodobnie łzy szczęścia żony gwarantowane.

Bardziej wysublimowanym pomysłem jest portret w formie aktu kobiety. Niewątpliwie jednak obdarowanie takim prezentem żony na rocznicę ślubu może być ryzykowne jeśli staż małżeński nie jest zbyt długi i nie znamy dobrze preferencji partnerki.

[featured_products columns=”4″ orderby=”date” order=”desc”]

Udostępnij ten artykuł na Facebook’u

Odwiedź nas na Facebooku i zostaw lajka:
Z&C Painitngs – sztuka, którą lubisz

[fbcomments width=”500″ count=”off” num=”5″ countmsg=”wonderful comments!”]

©2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Mojportret.pl

Umieszczanie treści i obrazów na innych stronach dozwolone tylko z aktywnym linkiem zwrotnym do mojportret.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?