Projektowanie logo na koszulki

Potrzebujesz logo na koszulki ?

projektowanie logo na koszulki

Przykuwa uwagę ?

Fantastycznej grafiki na koszulkę ?

Masz sklep odzieżowy i chcesz wyróżnić się spośród konkurencji ?

Może chcesz stworzyć unikalne koszulki na specjalny event ?

Świetnie trafiłeś !

Jesteśmy grupą artystów-pasjonatów. Projektowaniem logo na koszulki zajmujemy się od 10 lat. W programach graficznych tworzymy loga na koszulki jakie tylko sobie wymarzysz. Styl i poziom skomplikowania logotypu nie stanowi dla nas żadnej bariery. Projektujemy loga i grafiki także na inne typy odzieży.

Jeśli nie masz pomysłu na projekt logo przygotujemy dla Ciebie parę propozycji.

Jak zamówić projekt logo na koszulki ?

1.  Opowiedz nam o swojej wizji wyglądu logotypu na koszulkę. Prześlij nam zdjęcia twoich inspiracji. Jeśli je masz.

2. Aby logo trafiało do podświadomości oglądających musimy poznać twoją branżę, firmę i przede wszystkim specyfikę twoich klientów czy odbiorców koszulek. Często projektujemy logo na odzież na specjalna okazję. Powiedz nam o tym.

3. Powiedz nam jaka kolorystykę preferujesz. To ważne. My wykonamy całą resztę pracy. Naszym mottem jest to abyś był w 101% zadowolony z efektu.

SKONTAKTUJ SIĘ z nami TUTAJ.

Wersje loga na koszulki 

Standardowo mamy 3 pakiety do wyboru w zróżnicowanych cenach:

Opcja minimalistyczna: 200-300 zł

Tanie, proste, ładne i spersonalizowane logo 2D na koszulkę. Jest to najtańszy opcja spośród naszych propozycji, który daje możliwość stworzenia w pełni profesjonalnego logo przy niskim budżecie. Opcja minimalistyczna zakłada stworzenie 1 projektu na podstawie twoich wytycznych. Projekt logo przygotowujemy tak aby w jak najwyższym stopniu odpowiadał twoim oczekiwaniom. Do tego otrzymujesz także pakiet 2 poprawek do projektu logo tak abyś był zadowolony z ostatecznego efektu. Loga na koszulki przygotowujemy w dowolnym formacie.

Dla kogo opcja minimalistyczna jest najlepsza ?

Chciałbyś urzeczywistnić swoją ideę logotypu ? Chciałbyś odświeżyć swoje logo ? Nadać mu nowocześniejszy wygląd przy niewielkim nakładzie finansowym ? Opcja minimalistyczna spełni twoje oczekiwania.

Opcja standardowa: 400-550 zł

Chcesz otrzymać parę różnych projektów loga na koszulkę ? Ta opcja jest idealna dla Ciebie. Będziesz mógł wybrać 1 spośród trzech różnych projektów logotypów 2d, które dla Ciebie przygotujemy. Będziesz mógł nanieść aż 4 poprawki do wybranego projektu. Dzięki temu idealnie dopasujemy kolorystykę i drobne elementy do twoich oczekiwań. Loga przygotowujemy w dowolnym formacie. Mogą to być: cdr, jpeg, tiff, png.

Opcja komfortowa: 600-1000 zł

ekskluzywne logo na koszulkę

ekskluzywne logo

Stworzymy 6 niezależnych projektów logo na koszulki w wersji 2D lub 1 projekt logo w wersji 3D i 2D. Każdy projekt logo będzie unikalną koncepcją. Jest to także idealna opcja jeśli chciałbyś urzeczywistnić parę pomysłów odmienne pomysły. Co ważne będziesz mógł wybrać 2 projekty logotypu spośród propozycji, które przygotujemy dla Ciebie tak więc koszt jednego logo w tym pakiecie jest niższy niż w standardowej opcji.

Jeśli zechcesz kolejne loga dostaniesz za 30% swojej wartości. Będziesz mógł nanieść aż 5 poprawek do każdego z wybranych projektów. W opcji komfortowej za dopłatą przeprowadzamy także analizę konkurencji tak aby logo pozytywnie wyróżniało się na ich tle.

Opcja profesjonalna: 1200-1600 zł

Na początek przeprowadzimy szeroki wywiad z Tobą, przebadamy konkurencje, poznamy profil twojego klienta, sprawdzimy czy nasze propozycje nie mają negatywnych konotacji. Przygotujemy dla Ciebie 9 odmiennych projektów logotypów 2D lub 2 projekty 3D. Będziesz mógł wybrać 2 loga i dokonać aż 6 poprawek do każdego z nich. Ta opcja jest dedykowana dla osób i form, którym zależy na największym wyborze i najwyższej jakości loga. Korzystając z tej opcji otrzymasz również zniżki na inne usługi w naszym wykonaniu.

Dlaczego tworzymy najlepsze loga na koszulki ?

Unikamy błędów poprzez nasze ogromne doświadczenie i umiejętności. do tego dochodzą nasze wrodzone zdolności artystyczne i wykształcenie zdobyte na renomowanych akademiach sztuk pięknych. Projektowanie logo na koszulki to umiejętność, którą dziś chcemy sprawić tobie i twoim klientom dużo radości. Lista błędów, które popełnia nasza konkurencja:

 • plagiat. Niska cena za logo musi z czegoś wynikać. Najczęściej jest to właśnie plagiat. Jeśli jesteś przedsiębiorca może Cię to kosztować dużo pieniędzy i nieprzyjemności.
 • prowizorka. Chciałeś mieć koszulkę z oryginalnym logotypem za 100 zł ? Nic z tego. Dostaniesz logo pozyskane z szablonów, clipartów, zbioru obrazków. Są to loga robione przez amatorów.
 • logo jak wszystkie. Logo bez wyrazu, jakich wiele na pewno nie odróżni twojej koszulki od innych.
 • złe skojarzenia. Potrzeba dużego doświadczenia aby nie wykonać loga, które nawiązuje do niewłaściwych skojarzeń lub analogii.
 • misz-masz. Brak harmonii i jednolitego stylu to zmora logotypów na koszulki.
 • logo bez analizy rynku. Takie logo powstaje powstaje „na szybko” zwłaszcza gdy klient niewiele płaci. Wykonanie takiego loga nie zostaje poprzedzone badaniem rynku, analizą konkurencji czy zachowań klientów.

Projektowanie grafiki na koszulki

Projektujemy także skomplikowane grafiki na koszulki w różnych technologiach np. wektorowej lub rastrowej. Wykonanie takich grafik na koszulki wymaga ogromnych umiejętności, zmysłu artystycznego ale także bardzo drogiego sprzętu komputerowo-wizualizacyjnego i oprogramowania.

Czujemy się świetnie w różnych motywach na koszulkę. Najczęściej projektujemy grafiki na koszulkę w stylu:

 • napisy
 • patriotyczne
 • hip-hop
 • kreatywne
 • abstrakcyjne
 • urbanistyczne
 • hard rock

Projektowanie koszulek hip-hop czy patriotycznych jest dużo bardziej skomplikowane niż projektowanie logotypów. Wymaga również dużo więcej czasu ale zazwyczaj w ciągu 7 dni jesteśmy w stanie stworzyć piękny projekt.

projektowanie grafiki na koszulkę

Przykładowa grafika na koszulkę wykonana przez nas dla jednego z producentów odzieży patriotycznej.

Projektowaliśmy grafiki w Polsce i za granicą. Pracowaliśmy także ze znanymi dziś projektantami w branży.

Poniżej zamieszczamy ciekawe inspiracje. Osoba nosząca taką koszulkę nie przejdzie niezauważona.

[inpost_gallery thumb_width=”200″ thumb_height=”200″ post_id=”1921″ thumb_margin_left=”0″ thumb_margin_bottom=”0″ thumb_border_radius=”2″ thumb_shadow=”0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.2)” js_play_delay=”3000″ id=”” random=”0″ group=”0″ border=”” type=”yoxview” show_in_popup=”0″ album_cover=”” album_cover_width=”200″ album_cover_height=”200″ popup_width=”800″ popup_max_height=”600″ popup_title=”Gallery” sc_id=”sc1445258875524″] SKONTAKTUJ SIĘ z nami TUTAJ.

©2023 Wszelkie prawa zastrzeżone Mojportret.pl

Umieszczanie treści i obrazów na innych stronach dozwolone tylko z aktywnym linkiem zwrotnym do mojportret.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?