Regulamin

1. Informacje o Mojportret.pl
Właścicielem marki Mojportret.pl jest Rechin Financiar SRL z siedzibą 1 Decembrie 94/1, Timiasora, Rumunia. Dzieła wystawione na sprzedaż są własnością malarzy tworzących pod marką Ziemba Luxury w skrócie ZL.

2. Zamawianie dzieła sztuki
2.1. Zamówienia można składać poprzez witrynę internetową.
2.2. Po złożeniu zamówienia przez witrynę internetową do klienta zostaje wysyłany automatyczny e-mail z podsumowaniem i numerem zamówienia.
2.3. Wszystkie ceny podane w galerii są wyrażone w PLN, EUR lub USD.
2.4. Do każdego zamówienia dołączane jest potwierdzenie zakupu.

3. Płatność i wysyłka
3.1. Wysyłki dzieł sztuki realizowane są w dni robocze poprzez przelew bankowy.
Przelew bankowy – dane do przelewu zostają wysłane e-mailem automatycznie po złożeniu zamówienia przez witrynę Mojportret.pl. W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia. Realizację zamówienia rozpoczynamy  w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.
3.2. Zakupione dzieło sztuki wysyłamy do Państwa za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera. Paczki są pakowane w sposób bezpieczny, tak aby bez uszkodzeń dotarły do odbiorcy. Dostawy są realizowane w Europie, USA i do Azji.

4. Zwrot dzieła sztuki:
4.1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn w terminie 10 dni od dnia otrzymania przesyłki z towarem.
4.2. Przesyłkę ze zwracanym dziełem sztuki należy odesłać na własny koszt na nasz adres. Przesyłkę prosimy zapakować w usztywniane opakowanie ochronne zapobiegające uszkodzeniu.
4.3. Po spełnieniu wszystkich warunków odstąpienia od umowy należność za zwrócone dzieło sztuki zostanie przelana na konto bankowego w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej.
4.4. Mojportret.pl nie odpowiada za uszkodzenia dzieł sztuki wynikłych z winy przewoźnika.
4.5. Zwrot dzieła sztuki nie obejmuje dzieł sztuki tworzonych na indywidualne zamówienie klienta.

5. Postanowienia końcowe
5.1. Ochrona danych osobowych.
Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia.  Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. Jeśli kupujący wyrazi zgodę jego adres e-mail może być użyty w celu przesłania informacji o aktualnej ofercie lub promocjach. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usuwania.
5.2. Dane osobowe umieszczone w bazie danych galerii są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z polską ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.
5.3. Wszelkie spory wynikłe w związku z realizowaniem umów kupna – sprzedaży między sprzedającym a konsumentem będą rozstrzygane w pierwszej kolejności na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu.

Informacja nt plików cookie.

Plik cookie to krótki tekst wysyłany do przeglądarki przez witrynę, którą w danej chwili odwiedzasz. Pozwala witrynie zapamiętać różne ustawienia (np. preferowany język). Dzięki temu Twoja następna wizyta w tej witrynie będzie bardziej efektywna i zarazem przyjemniejsza.

©2022 Wszelkie prawa zastrzeżone Mojportret.pl

Umieszczanie treści i obrazów na innych stronach dozwolone tylko z aktywnym linkiem zwrotnym do mojportret.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?