Obrazy olejne

Gotowe, jedyne i niepowtarzalne dzieła sztuki.

>>Złóż nam swoją propozycję<<<


Nie znalazłeś interesującego dzieła dla siebie?

Malujemy obrazy olejne na zamówienie! Stworzymy dzieło dokładnie takie jakie chcesz !

>>> Dowiedz się więcej <<<

Obrazy olejne Ziemba Luxury

Obrazy olejne Ziemba Luxury są malowane całkowicie ręcznie, tylko przy pomocy naturalnych pigmentów. Naturalna mieszanka olejów lnianych, z nasion maku oraz szafranowych służą jako substancja wiążąca pigmenty. Unikalna technologia, którą wypracowaliśmy przez 25 lat naszej twórczości artystycznej pozwala na uzyskanie trwałości obrazu liczoną w setkach lat. Wszelkie mieszanki olejów z żywicami sosnowymi jak i czasy suszenia poszczególnych warstw olejów pozwalają nam na uzyskiwanie wielkiej precyzji i unikalnych efektów wizualnych. Nie ma w Polsce artystów spoza grupy MójPortret.pl, który byłby w stanie uzyskiwać zbliżone efekty. Umiejętności manualne, które zdobywaliśmy przez dziesiątki lat pozwalają nam tworzyć obrazy olejne na światowym poziomie.

Każdy nasz obraz olejny powstał na płótnie bawełnianym lub lnianym o ekstremalnej odporności na starzenie. Płótna naciągamy na drewnianą ramę, zazwyczaj bukową. Malarstwo olejne w naszym wykonaniu ma sprawić aby obraz wykreował fantastyczną atmosferę twojego salonu. Dlatego dbamy o każdy szczegół obrazu.

Ceny obrazów olejnych

To ty proponujesz cenę. To ty wyceniasz nasze umiejętności i doceniasz jakość naszych obrazów olejnych. Tworzymy obrazy aby sprawić Ci radość i wielką satysfakcję.

Ramy do obrazów olejnych

Ramy do obrazów olejnych należy dobierać osobiście. Przymierzanie ram jest niezbędne aby znaleźć idealną kolorystykę i motyw ramy. Polecamy aby obrazy olejne oprawiać w punktach opraw obrazów. nie polecamy z kolei kupowania ram w internecie czy w marketach budowlanych ponieważ słabej jakości ramy, źle dobrane potrafią odebrać urok i klasę dziełu olejnemu.

©2023 Wszelkie prawa zastrzeżone Mojportret.pl

Umieszczanie treści i obrazów na innych stronach dozwolone tylko z aktywnym linkiem zwrotnym do mojportret.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?