Portret ze zdjęcia

Ręcznie malowany portret ze zdjęcia to jeden z najbardziej intymnych, pięknych i wzruszających rzeczy jaką możesz sprawić bliskiej osobie.

Tworzymy po to by sprawić Ci radość !

Jeśli szukasz najwyższego:

  • stopnia podobieństwa twarzy,
  • jakości wykonania,
  • trwałości,
  • imponujących efektów wizualnych,
  • dowolnego stylu obrazu,

Jesteśmy do twoich usług ! W niektórych wersjach portretów gwarantujemy stopień podobieństwa twarzy na poziomie minimum 95% co jest nieosiągalnym wynikiem wśród konkurencyjnych artystów. Malujemy najpiękniejsze portrety ze zdjęcia ponieważ łączą najwyższe podobieństwo twarzy modela i artystyczną estetykę.

Styl portretu

Wygląd i styl portretu malowanego ze zdjęcia zależy wyłącznie od Ciebie. Malujemy w wielu stylach: realistycznym, abstrakcyjnym, pop-art, ekspresjonistycznym i wielu innych. Styl realistyczny jest zdecydowanie najpopularniejszym stylem. Nic dziwnego ponieważ żyjemy w czasach powszechnej cyfryzacji i fotografii wysokiej rozdzielczości.

Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości i najpiękniejszym efekcie polecamy:

  • Portrety olejne premium
  • Portrety w czarnej pasteli

Jeśli chciałbyś skromniejszy upominek dla swojej ukochanej osoby mamy dla Ciebie inne piękne propozycje. Ręcznie rysowane portrety ze zdjęć w graficie i pastelach.

Fotografie do portretu ze zdjęcia

Zdjęcia do portretu powinny być wyraźne z wieloma bardzo dobrze widocznymi szczegółami twarzy. Nasze portrety są bardzo precyzyjne ale, żeby osiągnąć najlepszy efekt musimy widzieć na zdjęciach charakterystyczne zmarszczki i rysy anatomiczne. Portrety ze zdjęć na zamówienie w innych stylach np. pop-art czy abstrakcyjnym nie wymagają, aż tak dobrych fotografii.

Nasi najlepsi malarze portretów potrafią odtworzyć realistycznie twarze z bardzo starych zdjęć np. zdjęć legitymacyjnych. Ważne jednak aby twarze na zdjęciu były dosyć dużych rozmiarów. Nie martw się o kadr, nasz malarz portretów wspólnie z naszym projektantem zaprezentują Ci projekt twojego obrazu.

Cena portretu ze zdjęcia

W malowaniu i rysowaniu portretów najważniejsze są umiejętności i jakość materiałów. Jeśli oczekujesz w 100% ręcznie tworzonego portretu wysokiej jakości, tani nie będzie. Dla przykładu zamieściliśmy portret konkurencyjnego artysty oraz portret MójPortret.pl. Oba portrety rysowane były z tego samego zdjęcia ! Portret konkurencyjnego artysty kosztował 160 zł.

portrety ze zdjęcia

Cena portretu zależy wyłącznie od twoich oczekiwań i umiejętności artysty.

Historia Portretu

Historia portretu pokazuje, że portrety od wieków były obrazami zarezerwowanymi tylko dla władców i najzamożniejszych przedstawicieli społeczeństwa. Dziś portrety często kojarzą się z karykaturami czy szkicami malowanymi przez ulicznych artystów. My jednak pozostajemy wierni tradycji. Tworzymy portrety – dzieła sztuki, które urzekają naszych wspaniałych mecenasów w całej Europie i Stanach Zjednoczonych.

Wkrocz w świat portretów, poznaj nas bliżej.

[taq_review]

Tagi: portret ze zdjęcia, portrety ze zdjęcia, portrety ze zdjęć na zamówienie, malarz portretów, portret ze zdjęcia allegro, portrety na zamowienie, jak narysować portret ze zdjęcia, malarze portretów, malowanie portretów cena, portrety malarstwo

©2023 Wszelkie prawa zastrzeżone Mojportret.pl

Umieszczanie treści i obrazów na innych stronach dozwolone tylko z aktywnym linkiem zwrotnym do mojportret.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?