Portrety olejne premium

Portret olejny w klasie premium to crème de la crème światowego malarstwa portretowego.

Portret olejny ze zdjęcia

Portret olejny w klasie premium to piękno, prestiż i bezcenna inwestycja dla naszych mecenasów. Szczęśliwi posiadacze naszych portretów olejnych to osoby o wielkim sercu i geście. Często portret olejny staje się pamiątką rodową, innym razem stanowi strategiczną inwestycje w relacje biznesowo-towarzyskie. Często słyszymy, że efekt wizualny „przekracza najśmielsze oczekiwania”. Nasze portrety olejne w klasie premium to kunszt malarstwa olejnego przelany na płótno. Tworzymy je z wielką pasją w każdym detalu!

Obrazy olejne premium wykonujemy z najwyższą precyzją, potrafimy wykreować oświetlenie i cieniowanie twarzy, stosujemy tylko naturalne żywice, potrafimy również uzyskać efekt 3D (łatwo widoczna struktura obrazu). Ogromne umiejętności w zakresie uzyskiwania przeźroczystości, gry świateł, przebłysków pozwalają nam tworzyć dzieła dla najbardziej wymagających miłośników sztuki, głównie z Europy Zachodniej oraz USA. Jako jedyni w Polsce gwarantujemy poziom podobieństwa min. 95%, co jest nieosiągalnym wynikiem dla innych artystów w Polsce.

Każdy obraz projektujemy według twoich życzeń. Jeśli ich nie masz, sami przedstawiamy nasze propozycje. Potrzebne są nam jedynie wyraźne zdjęcia twarzy z dużą ilością detali, jeśli efekt ma być najlepszy. Dobre zdjęcia nie są jednak regułą. Malowanie portretów ze zdjęć mających nawet 100 lat również opanowaliśmy do perfekcji. Dzięki temu ocalamy wspaniałe osoby od zapomnienia.

Niepowtarzalna jakość

Przez ostatnie 20 lat opracowaliśmy własną technikę malowania portretów wzorowaną na warsztacie wielkiego Leonardo da Vinci. Portret olejny w klasie premium składa się z minimum 8 ultra cienkich warstw. Czas schnięcia każdej warstwy jest ściśle określony i zachowany. Używamy tylko najznamienitszych naturalnych żywic, olei i pigmentów. Płótna są produkowane dla nas na specjalne zamówienie. Blejtram naciągamy własnoręcznie na drewniane ramy (idealnie wysuszony buk, dąb lub jesion). Dzięki temu trwałość naszych portretów  jest nastawiona na setki lat. Średni czas powstawania tej klasy obrazu z zachowanymi czasami schnięcia warstw to ok 4-5 tygodni.

Pasja i 20 lat pracy pozwoliła nam osiągnąć wielki poziom umiejętności w technice olejnej. Wszystko po to by móc sprawić Ci wielką przyjemność i stworzyć dla Ciebie chyba jedną z najbardziej wzruszających i pięknych rzeczy materialnych – portretu wspaniałej osoby.


Tagi: portret olejny ze zdjęcia, portrety olejne ze zdjęcia, portret olejny na zamówienie, portrety olejne na zamówienie, portrety olejne

Podstawowe formaty:

50×40 cm
60×50 cm
70×50 cm
80×60 cm
80×70 cm
100×80 cm

Inne formaty do uzgodnienia

Czas wykonania to minimum 3-4 tygodnie, aczkolwiek czas oczekiwania może być o wiele dłuższy. Dlatego zalecamy aby decyzję o zamówieniu dzieła podejmować na długi czas przed terminem, na który dzieło ma być gotowe.

Portrety olejne premium są przeznaczone dla osób o wielkim sercu i najwyższych oczekiwaniach.

Odrzucamy ok. 95% otrzymanych propozycji.

Najczęstsze powody odrzucenia:

 • zbyt niski budżet (80%)
 • zbyt słabe zdjęcia (10%)
 • brak wolnego terminu (10%)

Wystarczy, że do nas napiszesz ! Odpowiemy na twoje pytania. Doradzimy Ci jak najlepiej skomponować twój wymarzony portret olejny.

Będzie nam bardzo miło Cię poznać !

 1. Skontaktuj się z nami >>TUTAJ<<. Złóż nam propozycję.
 2. Po akceptacji twojej propozycji pobieramy 50% bezzwrotnej zaliczki na dzieło,
 3. Projektujemy twoje dzieło olejne,
 4. Wspólnie ustalamy finalny projekt do realizacji,
 5. Tworzymy portret,
 6. Przesyłamy skan portretu do twojej recenzji,
 7. Nanosimy twoje ewentualne poprawki (do 3 godzin naszej pracy),
 8. Zaakceptowanemu przez Ciebie portretowi pozwalamy zmniejszyć lepkość i wilgotność,
 9. Pobieramy drugą ratę (50%),
 10. Wysyłamy dzieło lub zapraszamy na osobistą prezentację dzieła,
 11. Na końcu jest mnóstwo satysfakcji, przyjemności, radości, a nawet łzy wzruszenia 😉
Zamów

0 Komentarzy

Napisz komentarz

©2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Mojportret.pl

Umieszczanie treści i obrazów na innych stronach dozwolone tylko z aktywnym linkiem zwrotnym do mojportret.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?