Portrety Komputerowe

Pełne kolorów portrety cyfrowe.

Portret komputerowy ze zdjęcia

Portrety cyfrowe wyglądają pięknie na komputerze i wszelkiego rodzaju wyświetlaczach elektronicznych. Co więcej taki portret graficzny można wydrukować np. na płótnie i obraz gotowy !

Portrety cyfrowe to tańsza alternatywa dla większości tradycyjnych obrazów, które tworzymy. Portrety malujemy na komputerze z użyciem zaawansowanych tabletów graficznych. Trzeba przyznać, że i te portrety tworzymy ręcznie ale w tym wypadku programy graficzne pomagają nam tworzyć niesamowite efekty na ekranie monitora.

Obraz cyfrowy można np. nadrukować na płótnie. Choć nie drukujemy obrazów to możemy zamówić wydruk dla Ciebie.

Wymagane zdjęcia do portretu elektronicznego

Bardzo dobre zdjęcie to podstawa wspaniałego portretu cyfrowego. Zdjęcie musi być wysokiej rozdzielczości aby efekt był naturalny i oszałamiający. Niestety z rozmazanych zdjęć, często robionych telefonami nie jesteśmy wstanie uzyskać tak fajnych efektów jak portrety w naszej galerii.

Zauważ, że im lepsze zdjęcie modela tym efekt portretu cyfrowego jest lepszy. Zamieściliśmy też portrety malowane cyfrowo z trochę gorszych zdjęć, abyś mógł zobaczyć różnicę. Gorszych zdjęć niż przykładowe z naszej galerii nie akceptujemy ponieważ nie moglibyśmy uzyskać bardzo dobrych efektów, a to jest dla nas najważniejsze – twoja radość i uśmiech na buzi.

Jak duży może wydruk portretu cyfrowego?

Jeśli chciałbyś nadrukować portret komputerowy na płótnie i powiesić go na ścianie jako obraz zastanawiasz się jak duży może być wydruk. Wszystko zależy od rozdzielczości zdjęcia, które nam dostarczysz. Ogólnie nadruki wychodzą bardzo dobrze jeśli rozdzielczość zdjęcia to minimum 2400 pikseli. Taki obraz wygląda całkiem nieźle do rozmiaru około 50cm x 50 cm. Im zdjęcie większej rozdzielczości tym większy nadruk możesz zlecić.

Tagi: portret cyfrowy ze zdjęcia, portrety komputerowy ze zdjęcia, obraz abstrakcyjny cyfrowy, kolorowy obraz na komputerze na zamówienie, obraz malowany na komputerze portret, kolorowy obraz portret.

Format zależy wyłącznie od twoich preferencji. Najważniejsze abyśmy wiedzieli na jakim rozmiarze płótna chciałbyś ewentualnie nadrukować portret cyfrowy.

Czas stworzenia elektronicznego obrazu to minimum 4 dni, maksymalny zazwyczaj nie przekracza tygodnia. Do tego należy doliczyć czas na ewentualny nadruk i dostawę od firmy poligraficznej. Zalecamy aby decyzję o zamówieniu obrazu podejmować na długi czas przed terminem, na który dzieło cyfrowe ma być gotowe.

Portrety cyfrowe są przeznaczone dla szerokiego grona osób. Chcemy abyś nawet przy niewielkim budżecie mógł cieszyć się nowoczesną i kolorową sztuką.

Odrzucamy ok. 70% otrzymanych propozycji.

Najczęstsze powody odrzucenia:

 • zbyt słabe zdjęcia (60%)
 • zbyt niski budżet (30%)
 • nierealny termin (10%)

Wystarczy, że do nas napiszesz ! Odpowiemy na twoje pytania. Doradzimy Ci jak najlepiej skomponować twój portret komputerowy.

Będzie nam bardzo przyjemnie porozmawiać !

 1. Skontaktuj się z nami >>TUTAJ<<. Złóż nam propozycję.
 2. Po akceptacji twojej propozycji pobieramy 50% bezzwrotnej zaliczki na obraz,
 3. Przygotowujemy projekty poglądowe obrazu – różne tła,
 4. Wybierasz projekt do realizacji,
 5. Tworzymy portret,
 6. Przesyłamy portretu do twojej recenzji,
 7. Nanosimy twoje ewentualne poprawki (tylko klasa premium),
 8. Pobieramy drugą ratę (50%),
 9. Wysyłamy dzieło lub zlecamy wydruk dla Ciebie,
 10. Na końcu jest już tylko uśmiech na twojej twarzy!
Zamów

©2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Mojportret.pl

Umieszczanie treści i obrazów na innych stronach dozwolone tylko z aktywnym linkiem zwrotnym do mojportret.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?